Polski producent Darmowa dostawa od 150 zł Szybka wysyłka w 1-3 dni Bezpieczne zakupy +48 600 061 729

Poznaj nas

Jakie są liski? Ciekawskie i sprytne! A chyba każdy rodzic przyzna, że to też typowe cechy dzieci. My również.

Gdy obserwowaliśmy najpierw jednego, a 2 lata później drugiego syna, w mig wyłapaliśmy u nich tę samą ogromną ciekawość świata. Wiedzieliśmy, że chcą oni eksplorować, przekraczać kolejne granice i odkrywać samodzielnie, ile tylko się da. Postanowiliśmy im to ułatwić. Dostosowaliśmy więc przestrzeń dla naszych ciekawskich brzdąców, ale ciągle czegoś nam brakowało, wciąż czuliśmy niedosyt. Dzieci też! I właśnie wtedy zrozumieliśmy, że chcą one poznać typowe przedmioty codziennego użytku. Zdecydowaliśmy się udostępnić je w bezpiecznej dla maluchów formie. Tak właśnie powstały tablice liski z Leonem Zawodowcem na czele. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tablic, zapraszamy do wpisu na naszym blogu tablice manipulacyjne – co to takiego.

Oczywiście nie musieliśmy tego robić sami. Tablic manipulacyjnych spotkamy na rynku wiele, ale postanowiliśmy stworzyć taką, która będzie zupełnie inna wizualnie. Będzie nasza, idealnie dostosowana do potrzeb dziecka, bezpieczna i piękna.
Gdy tworzyliśmy tablice, braliśmy pod uwagę przede wszystkim ich bezpieczeństwo więc używamy tylko atestowanych farb, szlifujemy i gładzimy wszelkie brzegi, każdy element starannie mocujemy.
Ważne jest dla nas także to, ze produkujemy je w Polsce oraz współpracujemy w ogromnym stopniu z innymi małymi rodzinnymi firmami, takimi jak nasza.

Zwierzęce kształty naszych tablic to też nie dzieło przypadku. Początkowo padło na liski ze względu na ciekawość świata oraz na… nasze nazwisko! Dobraliśmy ich kolory tak, by były stonowane, więc łatwo wkomponować je w większość wnętrz, a ilość i rodzaj elementów dostosowaliśmy do potrzeb ciekawskiego brzdąca, dzięki czemu nie przytłaczają, ale też nie nudzą.

Nazwy naszych tablic nie są przypadkowe! Inspirowaliśmy się imionami naszych dzieci, a następnie dzieci naszych przyjaciół, sąsiadów. Dzięki temu Leon i Hubert, ale też Franka, Stefan, Nina czy Kostek to nie tylko perfekcyjnie wykonane tablice. Każda z nich jest też inna, tak jak maluchy, które były dla nich inspiracją.
Do naszej lisiej rodziny dołączyli też kuzyni z Ameryki Południowej – Lama Mika i Leniwiec Max, kuzyni z Australii – koala Henio Tuliński oraz Henry the Surfer, a takze kuzyni z Afryki: lew Edmund, Żyrafa Franka oraz słoń Kostek.

Naszym marzeniem jest, by dzieci mogły rozwijać swoje naturalne zdolności w przyjazny dla nich sposób.Jeśli twoim też, to rozgość się, bo znajdziesz to w naszej rodzinie !